Home Rady a tipy Ako zariadiť veľkú obývačku

Ako zariadiť veľkú obývačku

by spravca
Ako zariadiť veľkú obývačku

Splnili ste si sen o veľkej obývačke, ale máte problém ju naplniť nábytkom podľa vášho gusta? Stavte na nenápadne konferenčné stolíky a užitočné vitríny, ktoré spravia z každej obývacej miestnosti ideálny priestor na oddych i zábavu. 

Nie nadarmo sa vraví, že obývačka je srdcom domácnosti. Radi v nej oddychujeme, leňošíme, trávime čas s rodinou a zabávame sa s priateľmi, ktorí k nám zavítajú na návštevu. 

Výhodou veľkých obývacích izieb, ktoré sú snom viacerých z nás, je možnosť rozdeliť ich na takzvané zóny. Ak máte veľkú rodinu, môžete si zariadiť jedálenský kút. Deti sa určite potešia priestoru na hranie a ak často pracujete z domu, malá pracovňa v rohu obývačky bude ideálným miestom pre home office. Nezabúdajte pritom na detaily.

Moderný domov si vyžaduje štýlovú vitrínu 

Veľké obývacie steny sú už pasé. Novým trendom je dizajnová vitrína, ktorá sa stala mimoriadne praktickým a estetickým prvkom interiéru. Či sa už rozhodnete pre kombináciu kovu a skla alebo dreva a skla, nič tým nepokazíte. 

DIZAJNOVÝ KONFERENČNÝ STOLÍK ARGENTINAS -  Estilofina
DIZAJNOVÝ KONFERENČNÝ STOLÍK ARGENTINAS – Estilofina

DIZAJNOVÝ KONFERENČNÝ STOLÍK ARGENTINAS –  Estilofina

V ponuke e-shopu Estilofina objavíte vitríny v minimalistickom prevedení s dvojkrídlovými dverami a policami, ktoré ponúkajú široký priestor na prezentáciu pohárov, doplnkov, ozdobných dekorácií alebo obľúbených kníh. 

Poriadnu eleganciu a ľahkosť dodáte vašej obývacej izbe industrialnym štýlom. Ak vám však učarovala útulnosť vidieka, kombináciu bielych a prírodných drevených prvkov si na štýlovej vitríne zamilujete. 

Moderný domov si vyžaduje moderné zariadenie. V produktovom zozname na našom webe nájdete konferenčné stolíky, ktoré ideálne zapadnú do vašej predstavy o bývaní. Konferenčné stolíky na Estilofine dovoľujú vašej fantázii zariadiť si svoj domov moderne a nestratiť pri tom individualitu v dizajne domácnosti.

DIZAJNOVÁ VYSOKÁ KOMODA PACARI - Estilofina
DIZAJNOVÁ VYSOKÁ KOMODA PACARI – Estilofina

DIZAJNOVÁ VYSOKÁ KOMODA PACARI – Estilofina

ČIERNY DIZAJNOVÝ REGÁL DAMARIS - Estilofina
ČIERNY DIZAJNOVÝ REGÁL DAMARIS – Estilofina

ČIERNY DIZAJNOVÝ REGÁL DAMARIS – Estilofina

Nadčasový konferenčný stolík 

Odkladacieho priestoru v obývacej izbe nie je nikdy dosť. Dolaďte svoj interiér k dokonalosti so štýlovými konferenčnými stolíkmi, ktoré objavíte v e-shope Estilofina. Buďte odvážni a nebojte sa hranatých ani okrúhlych dosiek v mramorovom vzhľade a s čiernym lemovaním.

Dopriať si môžete aj vrchol dizajnu v podobe prírodného dreva s úložným priestorom a tenkými vlásenkovými nohami z čierneho kovu.  

Unikátne sú aj konferenčné stolíky v tvare písmen, ktoré sú pre veľké obývačky ideálne. S moderným a vzrušujúcim dizajnom dreva, ktorý prináša bezpečný povrch na odkladanie nápojov, jedla či iných drobností sa z nich stanú obľúbení spoločníci.  

KONFERENČNÝ STOLÍK TWIG - Estilofina
KONFERENČNÝ STOLÍK TWIG – Estilofina

KONFERENČNÝ STOLÍK TWIG – Estilofina

Už sa vidíte, ako zapĺňate police vašej novej vitríny a využívate nové konferenčné stolíky? Premeňte svoju veľkú obývačku na vkusnú miestnosť s pocitom domova a využite pritom širokú ponuku produktov e-shopu Estilofina

You may also like