Home Ľudia a Život AutoSock – prvá pomoc v snehu aj pre dodávky

AutoSock – prvá pomoc v snehu aj pre dodávky

by spravca
AutoSock – prvá pomoc v snehu aj pre dodávky

Každý majiteľ dopravnej firmy vie, že dodať zásielky a tovar načas je najdôležitejším faktorom spokojnosti zákazníkov. Nielen v zime však na cestách hrozí, že z dôvodu zlého stavu vozovky bude dodávka meškať. Počas zimných mesiacov je nutné, aby bolo každé vozidlo pripravené na nádielky snehu a ľadu vďaka snehovým reťaziam. Nemusí ísť o ťažké a priestor zaberajúce kovové reťaze. Nahradiť sa dajú skladnými a účinnými textilnými variantmi.

Vysoko účinné, schválené v celej EU a veľmi skladné

V minulosti neboli textilné snehové reťaze akceptované v mnohých krajinách, a preto sa im šoféri vyhýbali. To sa zmenilo s príchodom snehových reťazí, ktoré sa pýšia severskou kvalitou. AutoSock reťaze vyrábané v Nórsku spĺňajú kompletné štandardy kovových reťazí a sú homologizované vo všetkých krajinách EU. Vyrábajú sa pre malé osobné vozidlá, SUV i ako reťaze na dodávky. Tieto textilné reťaze sú veľmi flexibilné, sadnú prakticky na všetky rozmery kolies a perfektne sa prispôsobia dezénu pneumatiky. Obľúbili si ich majitelia osobných vozidiel i dopravných firiem. Z dodávky ich nemusíte vykladať ani v lete, pretože zaberú minimum miesta. Predávajú sa zložené v praktickom puzdre, do ktorého ich môžete uložiť po každom použití. Samozrejme, že je ich nutné pred uschovaním oprať a nechať vysušiť. Tu sa dostávame k bodu, kedy je nutné poznamenať, že AutoSock majú i iné kladné vlastnosti ako len skladnosť a jednoduchú údržbu.

AutoSock nielen pre dodávky prekvapia svojimi vlastnosťami

Každý šofér vie, že v horách musí so sebou voziť snehové reťaze, pretože dopravná značka Použiť protisklzové reťaze spolu so snehom môžu prekvapiť kdekoľvek. Na snehu a ľade vás nezachránia proti šmyku ani kvalitné pneumatiky, napríklad pneumatiky Kormoran. Zachránia vás však snehové reťaze AutoSock. Ktoré pozitívne vlastnosti tieto reťaze majú?

  • Montáž na kolesá v priebehu pár minút, rovnako jednoduchá je i demontáž.
  • Po navlieknutí sa textilné reťaze samé vycentrujú, nemusíte z vozidla vystupovať a nič kontrolovať.
  • AutoSock neničia dezén pneumatík a v top stave zostanú tiež hliníkové disky.
  • Motoristi si chvália ich bezhlučnosť, žiadne vibrácie a nulový vplyv na elektroniku vo vozidle.
  • AutoSock sú maximálne účinné na ľade a poradia si i s ujazdeným snehom.
  • Pri šetrnom zaobchádzaní by vám mali vydržať cca. 400 km jazdy.
  • AutoSock reťaze šetria životné prostredie – je ich možné recyklovať.

You may also like