Home Ľudia a Život Poznáte všetky možnosti v oblasti LED osvetlenia?

Poznáte všetky možnosti v oblasti LED osvetlenia?

by spravca
Poznáte všetky možnosti v oblasti LED osvetlenia?

Kde končia vaše poznatky o LED osvetlení? Predpokladáme, že pri žiarovkách. LED žiarovky sa stali posledné roky horúcou témou z hľadiska úspory elektrickej energie. So zvyšujúcimi sa výdavkami na bývanie je tento typ žiaroviek ešte viac žiadaný a naozaj sa oplatí do LED žiarovky investovať. LED osvetlenie však nezahŕňa len žiarovky, ale tiež rôzne druhy svietidiel, ktoré sporia a svietia excelentne. Prestavme si štyri najviac preferované LED svietidlá.

LED panely

Pamätáte si na panely, ktoré sa v minulosti využívali na svietenie v skladoch, polyfunkčných budovách či štátnych zariadeniach? Súčasné LED panely nemajú s tými z minulosti nič spoločné. Dizajnovo a výkonom sa približujú k ostatným svietidlám využívaným v domácnostiach. LED panely sú veľmi tenké, dajú sa skvele nainštalovať do znížených stropov a sadrokartónu. Slúžiť môžu ako hlavné i doplnkové svietenie. Okrem klasického obdĺžnikového tvaru ich nájdete aj v atypických prevedeniach alebo elegantnom kruhovom dizajne. Kde sa dajú LED panely zakúpiť? Napríklad u špičkového predajcu LED technológií ledprodukt.sk.

LED pásiky

Ideálnym doplnkovým osvetlením, ktoré plní aj dekoratívnu funkciu sú LED pásiky. Koho nudia klasické biele pásy, môže si kúpiť RGB pásiky vytvárajúce celú paletu farieb. Skvelé je, že vďaka LED pásom smiete dať plne priechod svojej kreativite, pretože je ich možné nalepiť na všetky povrchy, do nedostupných miest a tiež na hrany. Hra s LED pásikmi vás neprestane baviť a aj z nudného priestoru dokážete vyčarovať farebnú oázu.

LED stropné svietidlá

Stropné svietidlá kompatibilné so všetkými typmi LED žiaroviek sú jedinečnou možnosťou, aby vaša domácnosť vyzerala moderne. Nezanedbateľná je tiež ekonomická stránka použitia týchto svietidiel. Ich obstarávacia cena je viac ako priaznivá. V spojení s úspornou LED žiarovkou zaťažia váš rodinný rozpočet len minimálne.

LED reflektory

Myslíte si, že LED reflektory pre bežné domáce využitie nie sú praktické? Je síce pravda, že v interiéri by bola ich svietivosť skôr rušivá. Predstavte si však v záhrade nasvietené stromy, kríky, záhradné jazierko a iné dekoračné prvky. LED reflektory majú vysoké IP krytie, takže im neprekáža vlhkosť. Praktické kompatibilné rozmery umožňujú ich premiestňovanie a uľahčujú celkovú manipuláciu s týmto typom svietidla.

You may also like